آیا کالاهایی که در سایت مدسان بفروش می رسد اصل هستند؟

با توجه به اینکه در سایت مدسان غیر از کالاهایی که خود مدسان فروشنده آن است ، فروشندگان دیگری فعالیت ندارند تمامی کالا های عرفی شده در سایت با برند های معتبر ارائه شده اند.

بنابراین، تنها در صورتی که کالایی نشان غیر اصل نداشته باشد ، مدسان اصالت این کالاها را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.

بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود.

به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند.

تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت مدسان توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوط است و مدسان هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در مدسان عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیراصلی در سایت مدسان به فروش نمی‌رسد.

از این رو است که مدسان اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.