بله ، برای خرید ابتدا باید در سایت عضو باشید.

در صفحه ورود بر روی عبارت رمز عبور را فراموش کردم کلیک کنید و ایمیل خود را وارد کنید تا رمز جدید به ایمیل شما ارسال شود.

یک کالا به تعداد مشخصی در انبار مدسان وجود دارد. اگر تعداد سفارش شما کمتر از موجودی انبار باشد امکان ثبت سفارش وجود دارد در غیر اینصورت خیر.

بعد از انتخاب کالا و انجام مراحل ثبت سفارش ، در مرحله آخر شما به درگاه اینترنتی وصل می شوید که نیاز هست اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید و دکمه پرداخت را کلیک کنید.

با انجام صحیح موارد بالا شما پرداخت اینترنتی موفقی دارید و با برگشت به سایت مدسان، سفارش شما ثبت خواهد شد.

1. در صورتی که قصد هدیه دادن به شخص دیگه ای رو دارید میتوانید آدرس شخص مورد نظر را در مرحله پرداخت وارد کنید.

2.در صورتی که خودتان در منزل تشریف نداشته باشید ، میتوانید یک شخص دیگه ای رو برای تحویل کالا معرفی کنید ، برای سهولت در تحویل کالا ، شخص مورد نظر باید کارت شناسایی معتبری داشته باشد.

3.یا مبتوانید گزینه

بله، امکان ثبت سفارش بصورت تلفنی امکان پذیر است.

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت های مدسان بوده است و ما در این راستا می کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

پس از بررسی علت مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش هماهنگی لازم با شما جهت مرجوع وجه ، صورت میگیرد. لازم بذکر است که امکان تعویض کالا در این مرحله وجود ندارد و شما میتوانید پس از مرجوع وجه مجدد خرید خود را انجام دهید.

برای پیگیری سفارش سه راه وجود دارد.

1.به صورت پیامکی، یعنی با تغییر وضعیت سفارش برای شما یک پیامک ارسال خواهد شد.

2. بررسی از طریق قسمت پروفایل و قسمت سفارشات می باشد.

3.استفاده از قسمت پیگیری سفارشات که لینک این صفحه در پایین سایت قابل دسترسی هست.

راهنمای کامل ثبت سفارش در قسمت  نحوه ثبت سفارش توضیح داده شده است.